Youwin Para Yatırma Seçenekleri

294

Ödeme Yöntemleri

Para yatırım yöntemleri genellikle Cepbank, Paykasa, Visa Kredi kartı, Banka Transferi , Eco Cüzdan, Jeton Cüzdan, Astropay, Paykwik gibi yöntemlerle yapılmaktadır. Yazımızın yan kısmında görebildiğiniz gibi yatırım için tüm logoları hazırladık logo olarak da sizlere sunuyoruz. Bu ödemeler ile siteye para yatırabilirsiniz. Para yatırma işleminde dikkat edilmesi gereken olaylardan bir tanesi ise kendi hesabınıza para gönderiyorsanız hesap sahibi kendinizin olması gerekmektedir. Örnek olarak oyuncu hesabınıza AHMET BAŞ üzerine ise banka hesabındaki isimde AHMET BAŞ olmalıdır. Bir yakınınız yada bir arkadaşınızın hesabı üzerinden siteye para yatıramazsınız. Paranı iade edilir ve oyun hesabınıza yüklenmeyecektir. Lütfen kendi hesabınız ile işlem yapmaya önem gösteriniz. Para yatırma işlemi yaparak veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek söz konusu oyunlarda uygulanacak tüm kuralları kabul etmiş sayılacaktır.

Para yatırma

Para yatırma

 

Para yatırma süresi

İşlemler Maksimum 30 dakika içinde tamamlanmaktadır. Bazı ödeme yöntemleri siteye entegreli olarak çalışmaktadır. Örnek olarak Paykasa ödemesi yapacağınızı da Paykasa cüzdanınızdan onay verdiğinizde entegreli olduğu için direk olarak panelinize paranız yüklenmiş olacaktır. En uzun işlem süreci Cepbank işe yapılmaktadır. Cepbak işlemi sokakta ATM üzerinden gerçekleştiği için maksimum 40 dakika içinde onaylanır.

Youwin Para Yatırma

Youwin Para Yatırma

Kara para aklamayla mücadele uyarınca bu gibi durumlarda Youwin tamamen kendi insiyatifinde bağlı olarak buna benzer aktarımların dolandırıcılık olarak kabul edeceğini ve site yetkililerinin bu konuda önlem alacağını bilmeniz gerekmektedir. Farklı hesaplardan yatırılan paralar ile alakalı olarak iade işlemleri başlatıldığında iade işleminden sabit bir ücret veya yüzde alabilir. İade işlemlerinde işlem ücreti olarak kesinlen ücretlerde üyenin hiç bi itiraza hakkın bulunmamaktadır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir